Bitcoin to wolność, Bitcoin to przyszłość. Bitcoin to światowe dobro. Każdy człowiek na ziemii powinien mieć chociaż część Bitcoina, którego żaden rząd nie zabierze, jeśli masz na swoim portfelu.

Bitcoin powolutku idzie do góry. Dużo lepszy jest powolny wzrost niż pompki. Nic jemu jest nie straszne, epidemie, wysokie zużycie energii czy zatruwanie środowiska. Zatruwanie środowiska jest tylko w Europie, w Ameryce i Azji nie słyszeli o tym.

Dla nocoinerów. Nie będzie już taniej. Zapraszam do kasyna po zakup Bitcoina.

Dla tych co są niezdecydowani. Kupno Bitcoina ZAWSZE będzie opłacalne w każdym momencie. Czy chcecie czy nie to Bitcoin i tak pójdzie do góry. Bull run się jeszcze nie skończył, lepiej wejść do pociągu niż obserwować jak odjeżdża najlepsza okazja w życiu.

Bitcoin dał mi możliwość osobistego rozwoju, kupna 3 nowych mieszkań, a potem sprzedania z marżą 100 000 zł na każdym. Uruchomienia firmy, dzięki której mam dochód w wysokości 100 000€ miesięcznie. Bez trzech liter bym nie osiągnał aż tyle.

Jeśli wolicie tradycyjne formy oszczędzania to polecam lokaty z oprocentowaniem 0.01% rocznie lub już niedługo trzeba będzie dopłacać, aby bank trzymał pieniądze. Istnieje możliwość również zakupu 3 letnich obligacji skarbu państwa ze zmiennym oprocentowaniem 1,1% rocznie. Tradycyjne formy nie pozwolą wam nawet uniknąć spadku wartości pieniądza fiducjarnego.

#bitcoin #kryptowaluty