Poprzedni wpis został usunięty słusznie, ponieważ pomyliłem listy z wołaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam wszystkich na wydarzenie Blockchain Alliance Opener, którego jesteśmy partnerem strategicznym.

Jak dostać # bez żadnych danych osobowych

#rozdajo -> Wystarczy podać swój adres z portfela a my po 24 od opublikowania posta wyślemy tam #! To co wysyłam umożliwi kupowanie gier, których cena w końcu zacznie być wyznaczana popytem i podażą, a twórcy będą zarabiać znacznie więcej dzięki wolnemu rynku i zyskach z rynku wtórnego. No i w końcu będziecie posiadać gierki, które kupiliście. Premiera na mikołajki, teraz chcemy wam to po prostu dać. W przyszłości zrobimy razem akcję na reddit.

Zapraszam do historii moich wpisów Publikujemy statusy regularnie od samego startu wdrażania idei wolnorynkowego oprogramowania.

To co chcemy zrobić to zdecentralizowany Steam, z wolnorynkowymi grami i oprogramowaniem, gdzie po zakupie oprogramowania będziesz jego pełnoprawnym właścicielem i będzie mógł je wysłać koledze lub sprzedać, a Twórca będzie mógł dowolnie kształtować zasady obrotu rynku wtórnego. Pracujemy nad projektem razem z wykopowiczami.

Jeśli ktoś nie rozumie naszego projektu to myślę, że będzie to świetna okazja by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Ponadto każdy wykopek na hasło Hello HashUp dostanie 2137 # od naszego teamu i kartę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Artykuł opisujący ekonomicznie nasz model

Artykuł opisujący prawnie nasz model

Każdy za darmo będzie mógł pogadać z naszym zespołem. To będzie pierwsza okazja by się poznać :). We wrześniu i październiku będziemy pojawiać się na innych eventach.

Blockchain Alliance & Acceleration Hub w Warszawie współpracuje z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi, praktykami i early adopterami nowych technologii nad połączeniem całej różnorodności dyscyplin, w których można zastosować technologię blockchain, rozproszonych rejestrów DLT i walut cyfrowych.

Na wydarzeniu będziemy mieli okazję wygłosić 3 prezentacje:
1. Koncepcyjno-biznesową – w której opowiemy o pomyśle, planach rozwoju i modelu biznesowym
2. Prawną – w której udowodnimy, że to co robimy jest możliwe prawnie
3. Technologiczną – W której omówię dokładną infrastrukturę MVP, która w całości będzie na Blockchain. Opiszę to co będzie działać w całości już w grudniu. Pokażemy jak w 2 minuty stworzyć własne jednostki oprogramowania do swojej gry.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, 25 sierpnia o 18 w Ten Warszawiak na Warszawskich Bulwarach.

Link do wydarzenia na facebooku

Na wydarzeniu będziemy rozdawać kartę HashUp, która przez następne lata będzie co miesiąc wysyłać # na Wasz portfel. W przyszłości karta trafi do głównych miast do salonów z grami jak z lat 90. Każdy na hasło HashUp ją dostanie.

Poza nami gościami wydarzenia będą:

https://synapse.network/ oraz https://darkpool.one/ i kilka innych startupów i giełd.

Fajnie było napić się z Wami piwa 🙂 Zapraszam, wstęp wolny. Spędzimy razem miły wieczór. Do zobaczenia!

https://t.me/HashUpAnnouncements => telegram jest dla nas bardzo ważny. Tutaj pojawiać się będą wiadomości w pierwszej kolejności.

Whitepaper: https://hashup.it/whitepaper.pdf
Strona o projekcie: https://hashup.it/

#blockchain #kryptowaluty #programista15k #up